Blacharka Ursynów i Wilanów

Blacharstwo samochodowe, czyli potocznie mówiąc blacharka jest jedną z popularniejszych usług serwisu ASD BiałPol, mieszczącego się na granicy warszawskich dzielnic Ursynów i Wilanów. Niemal każdy kierowca miał w swoim życiu stłuczkę lub otarł samochód. Wówczas niezbędne jest wykonanie napraw blacharskich. W naszym serwisie blacharka wykonywana jest przez doświadczonych specjalistów oraz przy użyciu nowoczesnych maszyn.

Blacharka Ursynów? Serwis ASD BiałPol to specjaliści w tej dziedzinie!

Nasz serwis samochodowy specjalizuje się w usługach blacharskich. Naszym klientom zapewniamy blacharkę na najwyższym poziomie. Oferujemy spawanie elementów, wyklepywanie karoserii oraz naprawy powypadkowe samochodów niemal wszystkich marek oraz remonty eksploatacyjne, wynikające z użytkowania samochodu. Otarłeś samochód lub ktoś wgniótł Ci błotnik? Blacharka Wilanów to rozwiązanie! Stłuczki i kolizje samochodowe to codzienność kierowców, a drobne wgniecenia, przetarcia czy ubytki w lakierze to jedne z najczęstszych uszkodzeń samochodów, z którymi zgłaszają się Klienci. Dlatego nasz serwis oferuje naprawy blacharskie na najwyższym poziomie. Do każdej usterki podchodzimy indywidualnie, naprawiając ubytki z największym zaangażowaniem. Podczas napraw stosujemy oryginalne części lub ich zamienniki, w zależności od życzenia Klienta.

Blacharka Ursynów – wybierz najlepszych

Serwis samochodowy ASD BiałPol tworzy wyspecjalizowany personel. Nasi mechanicy podsiadają wieloletnie doświadczenie w blacharstwie samochodowym i podejmą się naprawy niemal każdego samochodu. Dzięki temu zapewniamy bardzo wysoką jakość napraw oraz kompleksową obsługę. Nasz warsztat wyposażony jest w nowoczesne maszyny oraz narzędzia, które umożliwiają wykonanie najbardziej skomplikowanych napraw. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz umówienia się na wizytę serwisową. Blacharka to najlepszy sposób na odnowienie samochodu, z serwisem z Wilanowa Twoje auto będzie wyglądało jak nowe!