Myjnia parowa

Nasza firma oferuje usługi z zakresu standardowego mycia zewnętrznego, jak również czyszczenie i pranie tapicerek, pielęgnację skór oraz mycie silników.

Myjnie parowe to nowa alternatywa dla myjni bezdotykowych, myjni ręcznych i innych „tradycyjnych” myjni samochodowych. Proces mycia polega na spłukiwaniu samochodów suchą parą pod wysokim ciśnieniem. Podczas mycia praktycznie nie są generowane żadne ścieki, nie potrzebujemy pozwoleń ani instalacji typowych dla myjni ręcznych, jesteśmy mobilni, oszczędzamy wodę, oszczędzamy środki chemiczne, jesteśmy ekologiczni.

Myjnia parowa nadaje się zarówno do czyszczenia nadwozia, jak również kół, kołpaków, felg aluminiowych, a także trudno dostępnych miejsc, takich jak progi, uszczelki, zawiasy. Parą umyć można również silnik, gdyż sucha para nie jest w stanie uszkodzić układów elektronicznych. Myjnie parowe mogą być też stosowane do czyszczenia i odświeżania wnętrza samochodu oraz do prania dywaników i tapicerki samochodowej. Zaletą stosowania pary przy czyszczeniu wnętrz jest znacząco zredukowany czas schnięcia tapicerki, przez co kierowca może korzystać z siedzeń bezpośrednio po praniu.

Innowacyjny system odsysania wilgoci pozwala uzyskać doskonałe efekty czyszczenia i krótszy czas schnięcia w porównaniu z tradycyjnymi metodami prania.